WBleasing
Technika leśna

Kaiser S12 Allroad

Dodano: 10.10.2017

Kaiser S12 Allroad reprezentuje najnowszą generację mobilnych maszyn z możliwością kroczenia oraz napędem na wszystkie koła.

 

 

Jej podwozie, zostało specjalnie zaprojektowane i wyposażone w hydrostatyczny, bezstopniowy napęd zapewniający kierowcy niezwykłą mobilność.

 

Hydraulicznie regulowane hamulce i specjalne podpory zapewniają optymalną stabilność. System Kaisertronic, sterujący elektryką i hydrauliką optymalizuje charakterystykę jazdy i pracy. System Elis zaś, poprzez wyświetlacz, umożliwia operatorowi aktywny wpływ na działanie najważniejszych funkcji, w celu dostosowania maszyny do bieżących warunków pracy, jak i swoich umiejętności. Systemy te dodatkowo obliczają i dobierają odpowiednio moc i wydajność pomp hydraulicznych. W rezultacie otrzymujemy optymalną moc, dostosowaną do aktualnego zadania stawianego koparce.

 

Sercem S12 Allroad jest silnik wysokoprężny Perkins, o wysokiej mocy i wysokim momencie obrotowym (129 kW, 750 Nm). Tak wysoki moment zapewnia wydajne działanie układu hydraulicznego.

 

Dodatkowy obwód hydrauliczny Rotoline przeznaczony jest do bardzo wymagającego osprzętu (np. głowica do ścinki drzew). Oddzielna pompa hydrauliczna dostarcza wówczas do 220 l / min. oleju hydraulicznego. Natężenie przepływu można oczywiście indywidualnie ustawić.

 

Kabina Kaiser’a jest bardzo przestronna, bezpieczna i zapewnia dużą widoczność.

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE